Kiralık Forkliftler

kiralık forklift, forklift kiralama, izmir kiralık forkliftler, ege bölgesi kiralık forklift, kiralık istif makinaları, kiralık istif araçları

Kiralık Forkliftler

Firmamız, kiralık forklift ve istif makinaları ile müşterilerine saatlik, günlük, haftalık, aylık ve projeye özel kiralama seçenekleri sunmaktadır.

Geniş araç parkurumuzda yer alan akülü forkliftler, lpg'li forkliftler, dizel forkliftler, elektirkli forkliftler, istifleme makinaları, manuel transpaletler, yarı otomatik transpaletler, tam otomatik transpaletler, reach truck, istif araçlarının kiralama hizmetlerini cazip fiyatlar ile İzmir başta olmak üzere tüm Ege Bölgesinde vermekteyiz.

Kiralama hizmetleri ile maliyet ve zamandan tasarruf edin. İstediğiniz markayı uygun fiyata kiralayabilirsiniz. Kiralama ile mevsimsel ve dönemsel yoğunluk trafikleri rahatça atlatılabilir. Uzun tamir ve servis süreleri esnasında ikame forklift ve istif makinası seçeneklerimizile işiniz kesintiye uğramaz. Forklift ve istif makinalarına sermaye bağlamanıza gerek kalmaz. Hızlı teslimat ve uzman danışmanlarımız ile işinizi maksimum performans ile çözen en uygun forklift ve istif makinaları kiralanır. Kiralama hizmetleri ile Faiz, amortisman, sigorta primi ve servis maliyetlerinden etkilenmezsiniz.