Periyodik Bakım

periyodik forklift bakımları, planlı forklift bakımları, izmir  forklift bakımları, ege bölgesi istif makinaları bakımları

Forklift Periyodik Bakım

Tuna İstif, forklift ve istifleme makinalarınızın periyodik ve planlı bakımlarının yapılması için uygun ödeme şartları, araç ekipman sayısı ve kulllanım yoğunluğu, çalışma saatlerine göre belirlenen periyodik bakım anlaşmaları ile forklift ve istifleme makinalarınızın tam performans ile çalışmasını sağlıyor.

Periyodik bakımlar forklift ve istif makinalarınızın uzun ömürlü olmasını sağlar. Düzenli servis ve bakımları yapılan istifleme makinaları çalışma esnasında sorun çıkarmaz. Performansları üst düzeyde olur maksimum verin ile çalışırlar.

İş Ekipmanlarının Kullanımında Sağlık ve Güvenlik Şartları Yönetmeliği Madde: 7, 8; İşverence, arızaya sebep olabilecek etkilere maruz kalarak tehlike yaratabilecek iş ekipmanının periyodik kontrolleri ve testleri yaptırılmalıdır. Kaldırma makinaları ve araçları her çalışmaya başlamadan önce, operatörleri tarafından kontrol edilecek ve çelik halatlar, zincirler, kancalar, sapanlar, kasnaklar, frenler ve otomatik durdurucular, üç ayda bir bütünüyle kontrol edilecektir.

Elektirikli Forkliftler, LPG'li Forkliftler, Diesel Forkliftler, İstif Makinaları, Transpaletlerinizin periyodik bakımları uzman ekibimiz tarafından uygun ödeme seçenekleri ile gerçekleştirlmektedir.