Forklift Servisi

forklift bakımları, forklift servis, bakım, onarım, izmir  forklift bakımları, ege bölgesi istif makinaları bakımları, forklift tamircisi, izmir, aydın, manisa

Forklift Servis Bakım

Tuna İstif, Elektrikli Forkliftler, LPG'li Forkliftler, Diesel Forkliftler, İstif Makinaları, manuel Transpalet, yarı otomatik transpaletlerin, Reach Truckların servis bakım, onarım, arıza tespit, arızanın giderilmesi, tamiri konularında ürün ve hizmet sunmaktadır.

Tüm marka ve model forklift ve istifleme makina, araçlarına tam donanımlı servis araçlarımız ve konusunda uzman sertifikalı ekibimiz ile yerinde müdahale ediyoruz. Diğer tüm hizmetlerimiz gibi servis bakım onarım hizmetlerimizde kaliteli ve garantili olarak verilmektedir.

Girişimci özelliklere sahip olan firmamızın en büyük avantajı olan çeviklik özelliğinden yararlanarak, teknik destek servisini kendi ekibimiz ile tüm marka ve modeller için sunuyoruz. Geleneksel distribütörlerin aksine teknik servisini karşılayabileceğimiz kadar firmaya hizmet veriyoruz.

Servis ve onarım süresinin uzması durumunda ikame forklift ve istif makinası kiralama seçeneğimiz ile işinizin kesintiye uğramadan devam etmesini sağlıyoruz.